• Facebook Clean Grey
  • YouTube Clean Grey
  • LinkedIn Clean Grey
לוגו.jpg

הצוות 

טלי.jpg

טלי סופרין

ייעוץ משפטי

יניב זהבי מנהל רכש ותפעול

יניב זהבי

רכש ותפעול

Erez1.JPG

זהבה בן-עמי

משאבי אנוש

yael-s.jpg
Rotem.JPG
אייל לר מנהל בינוי

מיכל כהן

מנכ"לית

עמרי זגן

מחקר ופיתוח

Dasi.jpg
 

מיכל כהן שימשה מנכ"לית משרד החינוך במשך כארבע שנים לאחר שמילאה שורה של תפקידים בשירות הציבורי-חינוכי, ביניהם סמנכ"לית בכירה ומנהלת המינהל הפדגוגי, סמנכ"לית בכירה ומנהלת מנהל משאבי אנוש ועוד. במהלך הקריירה הציבורית שלה הובילה מיכל מהלכים רחבי היקף, רפורמות מבניות ופדגוגיות משמעותיות, הסכמי שכר ויוזמות חדשניות ביניהם: רפורמת "למידה משמעותית" והטמעת רפורמות החינוך "עוז לתמורה" ו"אופק חדש", והובלת המהלך לצמצום פערים במערכת החינוך והנהגת תקצוב דיפרנציאלי. למיכל תואר שני בחינוך של האוניברסיטה העברית בירושלים ותעודת ייעוץ ארגוני למערכות חינוך מאוניברסיטת תל אביב, וכן תואר שני במשפטים באוניברסיטת בר אילן.

מיכל כהן

מנכ"לית

 

בתפקידה כסמנכ"לית שותפויות של קרן רש"י, מיכל אחראית לבנייה ופיתוח של שותפויות אסטרטגיות ולקשר עם עשרות שותפים פילנתרופיים – ארגונים, קהילות יהודיות וקרנות בישראל ובחו"ל – המשקיעים יחד עם רש"י במיזמים לקידום מוביליות חברתית מלידה לתעסוקה. לפני שהצטרפה לקרן הובילה מיכל את קרן נדב כמנכ"לית, כשהיא יוזמת ומנהלת מגוון פרויקטים פילנתרופיים. לפני כן היא שימשה כמנהלת שיווק וקשרי חוץ בקרן הון סיכון JVP והיתה פעילה ביוזמה החברתית של הקרן, "JVP בקהילה". למיכל תואר ראשון בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת בר אילן, ותואר שני במדיניות ציבורית מאוניברסיטת קלארק.

מיכל קלמן אביטל

שותפויות

 

עמרי הגיע לקרן רש"י לאחר ששימש כראש תחום תוכן והכשרות בארגון מעוז, תפקיד בו הוביל את פיתוח התוכן, תהליכי הלמידה והיישום בפועל של תכניות שונות לפיתוח מנהיגות בתחומי הבריאות, החינוך, רב מגזריות ושלטון מקומי. לפני כן היה עמרי סמנכ"ל מכון ראות, שם הוביל והיה שותף לפיתוח ידע בנושא תחרותיות לאומית, תכנון ממשלתי, קפיצת מדרגה כלכלית-חברתית וצמיחה מכלילה. עוד קודם לכך הוא עבד בתחום החינוך הבלתי הפורמאלי ובין השאר היה רכז החינוך והדרכה של הנהגת צופי ת"א-יפו. לעמרי תואר ראשון בכלכלה והיסטוריה ותואר שני (בהצטיינות) בהיסטוריה כללית מאוניברסיטת תל אביב.

עמרי זגן

מחקר ופיתוח

 

עינב מביאה לקרן רש"י ניסיון רב בתחום התקשורת השיווקית, יחסי ציבור ודוברות וייעוץ שיווקי, אותו צברה כמנהלת תקשורת שיווקית וכיועצת תקשורת לחברות מובילות במגזר העסקי והפיננסי ולארגונים חברתיים. במסגרת תפקידה כסמנכ"לית ומנהלת מחלקת השיווק, עינב אחראית על בניית אסטרטגיה שיווקית כוללת למגוון פרויקטים ותכניות, כמו גם לנושאים הנמצאים בליבת הפעילות של הקרן וקשורים למשימת-העל של קידום מוביליות חברתית בישראל. לעינב תואר ראשון בתקשורת ומנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית בירושלים, ותואר MBA עם התמחות בשיווק מאוניברסיטת תל אביב. 

עינב אלפסי קרסנטי

שיווק ותקשורת

 

יעל החלה את דרכה בעולם החברתי בעבודה עם אוכלוסיות בסיכון ובעלות צרכים מיוחדים במסגרות שונות, ביניהן הוסטל לאוטיסטים, מעון קהילתי לאנשים בעלי מוגבלות שכלית, ומרכז הסיוע לנפגעות תקיפה מינית בירושלים אותו ניהלה במשך 10 שנים. היא הגיעה לקרן רש"י כדי להוביל את המיזם לטיפול בילדים נפגעי תקיפה מינית בשיתוף עם משרד הרווחה והמוסד לביטוח לאומי. עם העברת המיזם לאחריות המשרד, יעל הצטרפה למטה הקרן ועסקה בליווי פרויקטים כראש יחידת ההערכה והמדידה, וכיום משמשת כסמנכ"לית תכניות. היא בעלת תואר ראשון ביחסים בינלאומיים ותואר שני בלימודי מגדר של האוניברסיטה העברית בירושלים.

יעל בלה אבני

תכניות

 

לירון הצטרף לקרן רש"י עוד כסטודנט להנדסת מערכות מידע באוניברסיטת בן גוריון בנגב. עם סיום התואר התחיל לעבוד במטה הקרן, שם הקים ופיתח את מחלקת מערכות המידע (IT) של הקרן והעמותות החברות. המחלקה משרתת אלפי משתמשים בפריסה ארצית, מנהלת ומתחזקת עשרות פרויקטים טכנולוגיים בדגש על מערכות לניהול כספים, קשרי לקוחות, תוכן, בינה עסקית ועוד. לירון הוא בוגר תכנית "מובילים דיגיטליים" של המיזם הלאומי "ישראל דיגיטלית", וכן קורס מנהלי מערכות מידע בכירים (CIO) של הטכניון וקורסים נוספים באבטחת מידע וניהול. בנוסף, הוא אחראי מטעם קרן רש"י על פעילות Techsoup ישראל המסייעת לעמותות לקבל תרומות של מוצרי תוכנה ושירותי מחשוב מתקדמים.

לירון עזריאל

מערכות מידע

 
 

טלי היא בוגרת הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית בירושלים, ועבדה כעורכת דין בסקטור הפרטי טרם הצטרפותה לקרן רש"י בשנת 2006. בקרן היא שימשה כעורכת דין במחלקה המשפטית וצברה ניסיון רב בליווי מחלקות הקרן בייעוץ משפטי, התקשרויות עם גורמים שונים וכד'. טלי מונתה לעמוד בראש המחלקה המשפטית בשנת 2019.

טלי סופרין

ייעוץ משפטי

דסי הגיעה לקרן רש"י בשנת 2015 ושימשה כחשבת של פרויקטי הבינוי ואחראית על העמותות החברות עד למינויה למנהלת מחלקת הכספים ב-2018. ניסיונה הקודם כולל עבודה במשרדי רו"ח מובילים, שם עסקה בביקורת ועריכה של דו"חות כספיים של חברות, כולל חברות בורסאיות ומאוחדות, עוסקים עצמאיים ועמותות, וכן בקשר שוטף עם לקוחות בנושאי חשבונאות ומיסים. דסי סיימה לימודי תעודה והתמחות בראיית חשבון והיא בעלת תואר ראשון בחשבונאות ומערכות מידע בנוסף לתעודת הוראה.

דסי פרבשטיין

כספים

 

אייל הגיע לקרן רש"י בשנת 2012 כשלזכותו ניסיון עשיר בתחום הבניה אותו צבר במשך כ-20 שנות שירות במערך הבינוי והתשתיות של צה"ל. לאורך תקופה זו עסק בפעילות שכללה תפקידי שטח ביצועיים של הקמת פרויקטים רחבי היקף לצד תפקידי ניהול בכירים. אייל הוא בעל תואר BSc בהנדסת תעשייה וניהול מאוניברסיטת תל אביב ותואר מוסמך במינהל עסקים (MBA) מאוניברסיטת בר אילן.

אייל לר

בינוי

 

יניב הוא בעל תואר ראשון בניהול ותקשורת  ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות באסטרטגיה עסקית של הקריה האקדמית אונו. הוא הצטרף לקרן רש"י בשנת 2005 לאחר 7 שנים במשרד הביטחון. במסגרת תפקידו יניב מסייע לעמותות החברות של רש"י בתהליכי רכש והתייעלות ואחראי על הרכש במטה הקרן, לרבות ניהול פרויקטים רחבי היקף של הצטיידות במסגרת הקמת מבני ציבור עבור מגוון שימושים בתחומי החינוך והרווחה.

יניב זהבי

רכש ותפעול

 

רותם היא בעלת ניסיון רב שנים בפיתוח וניהול שירותים לילדים בסיכון עם התמחות בגיל הרך, בכלל זה הובלת תהליכי שינוי ותכניות מורכבות בסביבה רב-תחומית ועבודה מול גופים ממשלתיים ומוניציפליים ושותפים פילנתרופיים. היא שימשה כמנהלת המרכז לגיל הרך בקרית גת ומילאה תפקידים בכירים בתחום הגיל הרך בג'וינט-אשלים ובמסגרת התכנית הלאומית לילדים ונוער בסיכון. כמנהלת תחום הגיל הרך בקרן רש"י, רותם מובילה את מיזם הינקות לקידום מודל עבודה יישובי לגיל הרך בשיתוף עם משרד העבודה והרווחה וג'וינט-אשלים. לרותם תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת בן גוריון.

רותם עזר אליהו

הגיל הרך

 

ארז הוא יזם חברתי הפועל בישראל למעלה מ-20 שנה בשיתוף פעולה עם גורמי ממשלה, עיריות, גופים פילנתרופיים ועסקיים וארגוני החברה האזרחית. הוא פיתח מודל הכשרה להקניית כישורי יזמות, הקים וניהל את תכנית "שגרירי רוטשילד" לפיתוח מנהיגות צעירה, ושימש כמרצה ויועץ ליזמות חברתית ופיתוח קהילתי בישראל ובחו"ל וכסמנכ"ל קרן אייסף. בתפקידו בקרן רש"י, ארז פיתח אסטרטגיית השקעה ממוקדת יישוב ואת יוזמת "היישוב במרכז" המתמקדת בבניית יכולות הרשות המקומית לקדם מוביליות חברתית לתושביה. ארז הוא בעל תואר ראשון במשפטים ותואר שני במינהל עסקים של המרכז הבינתחומי הרצליה.

ארז רואימי

היישוב במרכז